top of page
IMG_3690v1.jpg

Mūsu stāsts

Jūrmalā, Bulduros, dažu soļu attālumā no jūras brīvā un relaksētā atmosfērā piedāvājam baudīt iemīļotus ēdienus.

Choice Jūrmala uzkodās, pamatēdienos, desertos un dzērienos ieraudzīsi, sajutīsi un sagaršosi sezonas aktuālo piedāvājumu.

Izbaudi Choice Jūrmala plašo terasi, kā arī jūras skaistuma un enerģijas iedvesmotās iekštelpas. Baudi gardu kafiju vai veldzējies ar spirdzinošiem kokteiļiem, izmēģini mūsu suši piedāvājumu, aicini ģimeni uz sirsnīgām pusdienām vai satiec biznesa partnerus vakariņās.

Uz drīzu tikšanos

Choice Jūrmala

Anti pasti | Restaurant | Choice Jūrmala

Sushi dzīvesstils

Sushi | Choice | Jūrmala

Choice Jūrmala būtiska ēdienkartes sastāvdaļa būs suši.

Restorāna suši meistara Elvg pirmā izglītība patiesībā saistīta ar ceļu būves projektēšanu, bet nu jau 17 gadus viņa kaislība ir suši gatavošana. Sācis kā viesmīlis, turpinājis ar rīsu sagatavošanu gudrību apgūšanu un tā soli pa solim līdz kļuvis par suši meistaru. Strādājis vairākos restorānos ārpus Latvijas, bet nu jau pāris gadus viņa gardos suši varam baudīt Latvijā, un turpmāk pie mums restorānā Choice Jūrmala.

Atbildot uz jautājumu, kas raksturo kvalitatīvu suši un ar ko Choice Jūrmala suši būs īpaši, viņš saka, ka noslēpums ir rīsos. Rīsi ir pamatu pamats, meistaram tie ir jāizjūt ar rokām, ne tik daudz ar garšu. Pareizi sagatavot rīsi ir viegli, gaisīgi, nesaspiesti.

IMG_3521v2.jpg
bottom of page